کد خبر: ۳۴۴۹۶
تاریخ انتشار:۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
سرپیچی مدیران استان از دستور استاندار؛
جلسات، کماکان در ساعات اداری برگزار می شود
بیداران: آبان ماه 96 بود که عبدالکریم گراوند در خلال شورای اداری و به صراحت متذکر شد که جلسات مدیران باید خارج از وقت اداری برگزار شود.
بیداران: آبان ماه 96 بود که عبدالکریم گراوند در خلال شورای اداری و به صراحت متذکر شد که جلسات مدیران باید خارج از وقت اداری برگزار شود. 

او برای تاثیرگذاری و جدیت موضوع، پیشقدم شده ابتدا خود، مدیران ستادی و فرمانداران را مکلف به اجرای این تصمیم کرد. 

وی دلیل این تصمیم را نارضایتی مردم از در دسترس نبودن مدیران کل در ساعات اداری عنوان کرد و گفت: مردم این سوال برایشان پیش می آید که این همه جلسه، آن هم در وقت اداری چه سودی دارد؟!

حال پس از گذشت هفت ماه از ابلاغ دستور رسمی استاندار مردم مجددا به دلیل جلسه مدیران کل در ساعات اداری پشت در بسته اتاق آنان می مانند. 

ظاهرا لازم است جناب آقای استاندار صرفا به دستور بسنده نکرده و پیگیری و نظارت بر حسن اجرای دستورات خود را نیز در برنامه هایش قرار دهد. به نظر می رسد به کارگیری واحد بازرسی استانداری در این خصوص مثمر ثمر واقع شود. 

اگر همین روند بر زمین ماندن دستورات استاندار توسط مدیران کل ادامه یابد دیری نمی پاید که مردم از استانداری ناامید شده و حس می کنند فقط از آن نامی باقی مانده است. 

مسئله دستور استاندار در این خصوص و حسن اجرای آن کاملا ساده و بدون هیچ هزینه ای قابل اجراست. برگزار نشدن جلسات غیر ضروری در ساعات اداری نه مشکل آب و کمبود آن است که حل نشود و نه مشکل پروژه های عمرانی است که با کمبود اعتبار روبرو شود!

از استاندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی در استان انتظار اقتدار بیشتر است.