کد خبر: ۳۵۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
سردار فدویدر پیام‌ آمریکا به ایران پس از شهادت سپهبد سلیمانی را بازگو کرد؛
بیداران:جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب با اشاره به پیام‌ آمریکا به ایران پس از شهادت سپهبد سلیمانی، گفت:آمریکایی ها صبح جمعه به روش دیپلماسی و غیره متوسل شدند و حتی گفتند اگر می‌خواهید انتقام بگیرد، متناسب با کاری که ما کردیم، انتقام بگیرید؛ در حالی که آنها نمی‌توانند چیزی را تعیین کنند.

به گزارش بیداران،جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب با اشاره به پیام‌ آمریکا به ایران پس از شهادت سپهبد سلیمانی، گفت:آمریکایی ها صبح جمعه به روش دیپلماسی و غیره متوسل شدند و حتی گفتند اگر می‌خواهید انتقام بگیرد، متناسب با کاری که ما کردیم، انتقام بگیرید؛ در حالی که آنها نمی‌توانند چیزی را تعیین کنند.

 سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه جمعه در برنامه حاشیه و متن شبکه سوم سیما، اظهار کرد: در صحنه‌های بسیار زیادی حاج قاسم را دیدم که احتمال شهادت در آنها بسیار زیاد بود، اما وقتی خداوند مقدر کند یک نفر بماند تا کارهای بزرگی انجام دهد، اینگونه می‌شود که حاج قاسم ماند و کارهای بزرگی کرد و در اوج به شهادت رسید.

وی افزود: عملیاتی که آمریکایی‌ها انجام دادند اینگونه نیست که از توانمندی نظامی و تکنولوژی خاصی برخوردار باشد و عملیات آنها از نظر نظامی ارزش چندانی ندارد، ما هم می‌توانیم پهپادمان را بفرستیم و هر هدف متحرکی را با موشک‌های لیزری مورد هدف قرار دهیم.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه درباره جزئیات سفر سردار سلیمانی به عراق گفت: مقامات رسمی دولت عراق همواره از حاج قاسم دعوت می کردند تا راجع به موضوعات مختلف جلسه برگزار کنند؛ به همین دلیل ایشان رفت و آمدهای مداومی داشتند و در این سفر نیز به دعوت مقامات دولت عراق به بغداد سفر کردند. مخصوصاً این دفعه که حاج قاسم از سوریه به عراق و با هواپیمای مسافری سفر می‌کردند که حتی در سایت‌های هوانوردی هم قابل رهگیری است.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه پیروزی نهایی جبهه مقاومت برای جنایتکاران بسیار تلخ تر خواهد بود، خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها با سرمستی می‌گفتند ما همه عراق را اشغال کردیم؛ هرچند در روزهای اول آنها را با شکست‌های مختلفی مواجه کردیم، اما وقتی عراق را گرفتند آیا فکر می کردند با تلخ کامی‌هایی در عراق مواجه شوند؟ و در همه اینها شهید قاسم سلیمانی نفر اول بود که این جبهه را هدایت کرد و این تلخ کامی‌ها را با آمریکایی‌ها چشاند.

وی با بیان اینکه «توانمندی جبهه مقاومت در کل این جغرافیا توانمندی‌های بسیار بی نظیری است»، تاکید کرد: آمریکایی‌ها با همه متحدان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای خود در همه موارد در منطقه غرب آسیا با شکست مواجه شدند؛ اینقدر این شکست بزرگ بود که به فکر جدی افتادند که باز متوسل به تروریست‌های رسمی مثل داعش و القاعده شوند.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار کرد: محور سفر اخیر سردار سلیمانی به عراق این بود که آمریکایی‌ها می‌خواستند به سرعت داعش، القاعده و جنایتکارانی که در همه دنیا جنایت کردند را فعال کنند؛ داعشی‌ها در سال‌های گذشته سوریه را گرفتند و می‌خواستند عراق را بگیرند. حاج قاسم در منطقه حضور یافت و بلایی سر تروریست‌ها و همه هم‌پیمانان و صاحبان آنها آورد و حتی بعضی از مقامات آمریکایی‌ها گفتند دنیا باید از حاج قاسم تشکر کند که آن برچیدن این شر بزرگ را فرماندهی کرد تا رفع شد.

سردار فدوی با بیان اینکه «این‌بار نیز این بیم از سمت دوستداران انقلاب اسلامی وجود داشت این جبهه تروریستی را آمریکایی‌ها باز فعال کنند»، افزود: حاج قاسم باید تدابیر خود را انجام می‌داد و برای همین در عراق بود. این شکست سختی برای آمریکا بود و عدول از حرف‌های خود آنها بود؛ چراکه ترامپ خطاب به کلینتون فریاد می‌زد شما داعش را درست کردید. آنها وقتی داعش از دست آنها خارج شد، مستاصل بودند و آنها با همه توانمندی خود نتوانستند کاری کنند این جبهه حق جمهوری اسلامی بود که حضور یافت و بر آنها پیروز شدند.

وی با اشاره به وعده‌ی انتقام جمهوری اسلامی ایران از عوامل جنایت ترور سردار قاسم سلیمانی، گفت: آمریکایی‌ها باید منتظر آن انتقام سخت باشند؛ این انتقام سخت موکول به ایران نیست. درست است که حاج قاسم عضو سپاه پاسداران بود، اما جبهه بزرگ مقاومت با جغرافیای وسیع آماده هستند این انتقام سخت را عملی کنند و حتما انجام خواهد شد حتما در بهترین زمان و در بهترین نحو ممکن انجام خواهند شد. هرچند از همین امروز صبح به روش دیپلماسی و غیره متوسل شدند و حتی گفتند اگر می‌خواهید انتقام بگیرد، متناسب با کاری که ما کردیم، انتقام بگیرید؛ در حالی که آنها نمی‌توانند چیزی را تعیین کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه «بیش از ۴۰ سال است که نبرد حق و باطل میان جبهه حق انقلاب اسلامی و جبهه باطل شیطان بزرگ وجود دارد»، افزود: در هیچ یک از زمان‌ها آمریکایی‌ها نمی‌توانند حتی یک پیروزی را مثال بزنند. آنها از ۱۸۳۵ در خلیج فارس بودند . وقتی که بعد از آن همه پشتیبانی از صدام، از سال ۶۵ مستقیما با ما وارد جنگ شدند و ناو و تعداد زیادی هواپیما آوردند، هیچ یک از مسئولان آمریکایی سن و فهم‌شان به آن سال ها نمی رسد، اما سوال کنند که در سال ۶۶ و ۶۵ چه وضعیتی در خلیج فارس داشتند.

سردار فدوی با بیان اینکه «همه مردم دنیا و خیلی از دولت‌های منطقه از آمریکایی‌ها منزجر هستند»، تاکید کرد: ما به زودی شاهد آن خواهیم بود که آمریکایی‌ها در منطقه نباشند و اگر باشد همانگونه که سردار نقدی هم گفتند یا آمریکایی‌ها باید خیلی سریع بروند و یا باید خیلی سریع سفارش تابوت بدهد.

وی با اشاره به انتصاب سردار قاآنی به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران اظهار کرد: حتما پیروزی‌های بزرگتری از جبهه مقاومت به فرماندهی سردار قاآنی خواهید دید. سردار سلیمانی خیلی بزرگ و عزیز و دلش در تب و تاب شهادت می‌سوخت اما قطعا و مسلما پیروزی‌ها و داده‌های بزرگتری از خدا را باید شاهد باشیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی شهید ابومهدی المهندس، گفت: شهید ابومهدی درست است که متولد عراق بود ولی برای جبهه حق انقلاب اسلامی جغرافیا موضوعیتی ندارد. امروز در دل یمنی‌ها همانی می‌گذرد که در دل ایران، لبنان، افغانستان، کشمیر، عراق می‌گذرد.

سردار فدوی در پایان تاکید کرد: در جبهه حق انقلاب اسلامی مهم نیست کجای جغرافیا باشی بلکه اشتراک نظر دارند؛ در همه این جبهه‌ها همه دل‌ها مطابق با امام خمینی (ره) بود و در ۳۰ سال بعد از انقلاب هم دل‌ها عمل‌ها و زبان‌ها مطابق با امام انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای است.

منبع: انتخاب
نام:
ایمیل:
* نظر:
ویژه های استان بوشهر

جان باختگان کرونا در بوشهر طبق پروتکل‌های بهداشتی دفن می‌شوند

آغاز پاک‌سازی دره لیر سیراف

ثبت نام 13هزار بوشهری برای مقرری بیکاری کرونا

انتصاب مشاور مدیر آموزش و پرورش بوشهر

ایجاد ۱۰ مجتمع آبرسانی روستایی در استان بوشهر

کارت هدیه های ۲۰۰ هزارتومانی بین مددجویان بهزیستی بوشهر توزیع شد

مقدمات بازگشایی کمپ ترک اعتیاد بانوان فراهم شود

اثرات کرونا بر بخش کشاورزی گناوه بررسی می‌شود

استقرار هیأت بازرسی در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر

فرماندار گناوه :ممنوعیت برپایی چادر در سواحل این شهرستان همچنان پابرجاست

سند تحول، زبان مشترک مدیران در آموزش و پرورش است

راه اندازی خدمات الکترونیکی در دادگستری استان بوشهر

نبود پزشک متخصص علت تعطیلی سونوگرافی بیمارستان دیر اعلام شد

بازدید از پیش اعلام نشده رییس کل دادگستری استان بوشهر از دادگستری بخش‌ بندر ریگ

افزایش صد درصدی مبتلایان به کرونا در بندر دیلم

آزادراه شیراز - بوشهر نیازمند ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار

راه‌اندازی نخستین اورژانس دریایی در منطقه پارس جنوبی

لزوم ثبت مواد معدنی بوشهر در سامانه کاداستر

اختصاص ۱۲ میلیارد ریال به دفع آب‌های سطحی مال قاید گناوه

۲۸۰ میلیاردریال برای اجرای طرح فاضلاب دیلم هزینه شد

جابه جایی کالا و بار براساس رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام میشود

بیش از نوزده هزار ماسک در کانون‌های فرهنگی تربیتی استان بوشهر تولید شد

اجازه ی بازگشایی صنوف غذایی مجتمع تجاری گناوه داده شد

برگزاری 51 نمایشگاه و بازارچه صنایع‌دستی در بوشهربرگزار شد

توزیع بسته‌های بهداشتی و غذایی بین معلولان گناوه

خرید و فروش اینترنتی در بوشهر کمرنگ است

فعالیت واحد یکم نیروگاه اتمی بوشهر به طور موقت متوقف می‌شود

درخواست بیش از 100 فعال اجتماعی به استاندار بوشهر

محموله بزرگ سوخت قاچاق در آب‌های بوشهر کشف شد

بازار تجاری گناوه تا ۳۰ فروردین ماه تعطیل است

ناوگان حمل ونقل عمومی بوشهر همچنان بدون فعالیت است

هدایای متبرک آستان قدس رضوی در بیمارستان‌های استان بوشهر توزیع شد

کنترل شیوع ویروس کرونا اولویت مردم بوشهر است

آغاز برداشت گندم در استان بوشهر

عدم فعالیت بازار تجاری گناوه ادامه دارد

چهارشنبه‌ سوری در بوشهر5 نفر مصدوم بر جای گذاشت

آغازعملیات ضدعفونی شهر بوشهر

مبارزه با ملخ صحرایی در استان بوشهر به ۹۰۰ هکتار رسید

تعطیلی مدارس علمیه استان بوشهر

از استقرار ایستگاه آزمایش کرونا در مبادی ورودی تا کاهش ساعت کار و یا تعطیلی دستگاه‌ها