کد خبر: ۳۵۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
سردار فدویدر پیام‌ آمریکا به ایران پس از شهادت سپهبد سلیمانی را بازگو کرد؛
بیداران:جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب با اشاره به پیام‌ آمریکا به ایران پس از شهادت سپهبد سلیمانی، گفت:آمریکایی ها صبح جمعه به روش دیپلماسی و غیره متوسل شدند و حتی گفتند اگر می‌خواهید انتقام بگیرد، متناسب با کاری که ما کردیم، انتقام بگیرید؛ در حالی که آنها نمی‌توانند چیزی را تعیین کنند.

به گزارش بیداران،جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب با اشاره به پیام‌ آمریکا به ایران پس از شهادت سپهبد سلیمانی، گفت:آمریکایی ها صبح جمعه به روش دیپلماسی و غیره متوسل شدند و حتی گفتند اگر می‌خواهید انتقام بگیرد، متناسب با کاری که ما کردیم، انتقام بگیرید؛ در حالی که آنها نمی‌توانند چیزی را تعیین کنند.

 سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه جمعه در برنامه حاشیه و متن شبکه سوم سیما، اظهار کرد: در صحنه‌های بسیار زیادی حاج قاسم را دیدم که احتمال شهادت در آنها بسیار زیاد بود، اما وقتی خداوند مقدر کند یک نفر بماند تا کارهای بزرگی انجام دهد، اینگونه می‌شود که حاج قاسم ماند و کارهای بزرگی کرد و در اوج به شهادت رسید.

وی افزود: عملیاتی که آمریکایی‌ها انجام دادند اینگونه نیست که از توانمندی نظامی و تکنولوژی خاصی برخوردار باشد و عملیات آنها از نظر نظامی ارزش چندانی ندارد، ما هم می‌توانیم پهپادمان را بفرستیم و هر هدف متحرکی را با موشک‌های لیزری مورد هدف قرار دهیم.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه درباره جزئیات سفر سردار سلیمانی به عراق گفت: مقامات رسمی دولت عراق همواره از حاج قاسم دعوت می کردند تا راجع به موضوعات مختلف جلسه برگزار کنند؛ به همین دلیل ایشان رفت و آمدهای مداومی داشتند و در این سفر نیز به دعوت مقامات دولت عراق به بغداد سفر کردند. مخصوصاً این دفعه که حاج قاسم از سوریه به عراق و با هواپیمای مسافری سفر می‌کردند که حتی در سایت‌های هوانوردی هم قابل رهگیری است.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه پیروزی نهایی جبهه مقاومت برای جنایتکاران بسیار تلخ تر خواهد بود، خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها با سرمستی می‌گفتند ما همه عراق را اشغال کردیم؛ هرچند در روزهای اول آنها را با شکست‌های مختلفی مواجه کردیم، اما وقتی عراق را گرفتند آیا فکر می کردند با تلخ کامی‌هایی در عراق مواجه شوند؟ و در همه اینها شهید قاسم سلیمانی نفر اول بود که این جبهه را هدایت کرد و این تلخ کامی‌ها را با آمریکایی‌ها چشاند.

وی با بیان اینکه «توانمندی جبهه مقاومت در کل این جغرافیا توانمندی‌های بسیار بی نظیری است»، تاکید کرد: آمریکایی‌ها با همه متحدان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای خود در همه موارد در منطقه غرب آسیا با شکست مواجه شدند؛ اینقدر این شکست بزرگ بود که به فکر جدی افتادند که باز متوسل به تروریست‌های رسمی مثل داعش و القاعده شوند.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار کرد: محور سفر اخیر سردار سلیمانی به عراق این بود که آمریکایی‌ها می‌خواستند به سرعت داعش، القاعده و جنایتکارانی که در همه دنیا جنایت کردند را فعال کنند؛ داعشی‌ها در سال‌های گذشته سوریه را گرفتند و می‌خواستند عراق را بگیرند. حاج قاسم در منطقه حضور یافت و بلایی سر تروریست‌ها و همه هم‌پیمانان و صاحبان آنها آورد و حتی بعضی از مقامات آمریکایی‌ها گفتند دنیا باید از حاج قاسم تشکر کند که آن برچیدن این شر بزرگ را فرماندهی کرد تا رفع شد.

سردار فدوی با بیان اینکه «این‌بار نیز این بیم از سمت دوستداران انقلاب اسلامی وجود داشت این جبهه تروریستی را آمریکایی‌ها باز فعال کنند»، افزود: حاج قاسم باید تدابیر خود را انجام می‌داد و برای همین در عراق بود. این شکست سختی برای آمریکا بود و عدول از حرف‌های خود آنها بود؛ چراکه ترامپ خطاب به کلینتون فریاد می‌زد شما داعش را درست کردید. آنها وقتی داعش از دست آنها خارج شد، مستاصل بودند و آنها با همه توانمندی خود نتوانستند کاری کنند این جبهه حق جمهوری اسلامی بود که حضور یافت و بر آنها پیروز شدند.

وی با اشاره به وعده‌ی انتقام جمهوری اسلامی ایران از عوامل جنایت ترور سردار قاسم سلیمانی، گفت: آمریکایی‌ها باید منتظر آن انتقام سخت باشند؛ این انتقام سخت موکول به ایران نیست. درست است که حاج قاسم عضو سپاه پاسداران بود، اما جبهه بزرگ مقاومت با جغرافیای وسیع آماده هستند این انتقام سخت را عملی کنند و حتما انجام خواهد شد حتما در بهترین زمان و در بهترین نحو ممکن انجام خواهند شد. هرچند از همین امروز صبح به روش دیپلماسی و غیره متوسل شدند و حتی گفتند اگر می‌خواهید انتقام بگیرد، متناسب با کاری که ما کردیم، انتقام بگیرید؛ در حالی که آنها نمی‌توانند چیزی را تعیین کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه «بیش از ۴۰ سال است که نبرد حق و باطل میان جبهه حق انقلاب اسلامی و جبهه باطل شیطان بزرگ وجود دارد»، افزود: در هیچ یک از زمان‌ها آمریکایی‌ها نمی‌توانند حتی یک پیروزی را مثال بزنند. آنها از ۱۸۳۵ در خلیج فارس بودند . وقتی که بعد از آن همه پشتیبانی از صدام، از سال ۶۵ مستقیما با ما وارد جنگ شدند و ناو و تعداد زیادی هواپیما آوردند، هیچ یک از مسئولان آمریکایی سن و فهم‌شان به آن سال ها نمی رسد، اما سوال کنند که در سال ۶۶ و ۶۵ چه وضعیتی در خلیج فارس داشتند.

سردار فدوی با بیان اینکه «همه مردم دنیا و خیلی از دولت‌های منطقه از آمریکایی‌ها منزجر هستند»، تاکید کرد: ما به زودی شاهد آن خواهیم بود که آمریکایی‌ها در منطقه نباشند و اگر باشد همانگونه که سردار نقدی هم گفتند یا آمریکایی‌ها باید خیلی سریع بروند و یا باید خیلی سریع سفارش تابوت بدهد.

وی با اشاره به انتصاب سردار قاآنی به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران اظهار کرد: حتما پیروزی‌های بزرگتری از جبهه مقاومت به فرماندهی سردار قاآنی خواهید دید. سردار سلیمانی خیلی بزرگ و عزیز و دلش در تب و تاب شهادت می‌سوخت اما قطعا و مسلما پیروزی‌ها و داده‌های بزرگتری از خدا را باید شاهد باشیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی شهید ابومهدی المهندس، گفت: شهید ابومهدی درست است که متولد عراق بود ولی برای جبهه حق انقلاب اسلامی جغرافیا موضوعیتی ندارد. امروز در دل یمنی‌ها همانی می‌گذرد که در دل ایران، لبنان، افغانستان، کشمیر، عراق می‌گذرد.

سردار فدوی در پایان تاکید کرد: در جبهه حق انقلاب اسلامی مهم نیست کجای جغرافیا باشی بلکه اشتراک نظر دارند؛ در همه این جبهه‌ها همه دل‌ها مطابق با امام خمینی (ره) بود و در ۳۰ سال بعد از انقلاب هم دل‌ها عمل‌ها و زبان‌ها مطابق با امام انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای است.

منبع: انتخاب
نام:
ایمیل:
* نظر:
ویژه های استان بوشهر

افتتاح نمایشگاه عکس "افلاک بر زمین آمده" در بوشهر

عملیات احداث بلوار کاکی- بادوله به‌زودی آغاز به کار میکند

برای افزایش سهمیه آب کنگان تصمیم جدی و عملی اتخاذ کنید

فرهنگ ساحل نشینی خلیج فارس فرهنگ مدارا است

نرخ مالیات واردات سیگار به کشور را افزایش یابد

کنگان قطب پرورش مربی در جنوب کشور انتخاب شده است

پوستر نمایشگاه "عکس انسان" در بوشهر رونمایی شد

بارش باران وکاهش دما در انتظار بوشهری‌ها

فرناندو دخسوس در آستانه پیوستن به شاهین بوشهر قرار دارد

لزوم تسریع در بازگشایی گمرک سیراف پس از ۴۰ سال

استان بوشهر رتبه اول کشور در رسیدگی به شکایات مردمی در حوزه کالا و خدمات

تلاش می‌شود با رعایت اصل بی‌طرفی انتخاباتی سالم برگزار شود

باران سه شنبه مهمان بوشهری ها می شود/هشدار هواشناسی درباره ی آبگرفتگی معابر

نیمه جنوبی استان بوشهر میزبان باران می‌شود

رونمایی ازشانزدهمین نسل سانتریفیوژ با متریال ایرانی

نمایشگاه دستاوردهای صنایع هسته‌ای در بوشهر آغاز به کار کرد

استفاده از امکانات آموزش و پرورش برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

هشدار هواشناسی بوشهر: نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار جو به استان

سپهبد شهید قاسم سلیمانی محبوب و متعلق به همه مردم است

حجم صادرات استان بوشهر به قطر افزایش یافت

ساماندهی ورودی شهر گناوه در دست اجراست

۶ ویژه‌برنامه هفته گزینش در استان بوشهر برگزار می‌شود

فردا، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات برارزش افزوده فصل پاییز 98

فرمانده سپاه استان بوشهر:سردار سلیمانی، مالک اشتر، ابوذر زمان و سردار عزت آفرین و اقتدار آفرین بود

حمایت از ایجاد مرکز رشد علم و فناوری در جهت رونق اقتصاد

کشف یک تن تریاک در استان بوشهر

خودرو‌های مانده در گمرک‌ها تعیین تکلیف می شوند

۱۵ سد کوچک و بزرگ در بوشهر در دست ساخت و یا مطالعه است

۴۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات در عسلویه در نظر گرفته شد

قاچاق پارچه و حکم میلیاردی در بوشهر

خلیج فارس مواج خواهد شد

جذب بازیکن برای تقویت تیم در اولویت است

۵۵۰۰ دانش‌آموز بوشهری زیر پوشش طرح ایران مهارت قرار گرفتند

کارگاه آموزشی سبک‌های نوین خبرنویسی در بوشهر برگزار شد

هنر تاثیر بسزایی در آموزش و آگاهی رسانی دارد

صنایع دستی هویت عمیق فرهنگی و اجتماعی ایرانیان است

۴۸ مرکز بوم‌گردی در بوشهر فعال است

فرودگاه بوشهر ميزبان مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران

اوقاف با شهرداری بهارستان برای بازگشایی مسیر ورودی این شهر همکاری کند

اجرای لاک‌پشتی راه‌آهن بوشهر/ شتاب ریل‌ اقتصادی کشور در انتظار سوت قطار

پربیننده ترین ها
تازه های سایت