امام جمعه گناوه ؛
ترس دشمن از حضور گسترده مردم در راهپیمایی قدس

به گزارش بیداران، حجت الاسلام  سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز سه شنبه در نشست هماهنگی راهپیمایی روزجهانی قدس افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال باتوجه به تهدیدها و تحریم های دشمنان، حساسیت خاصی نسبت به سال های قبل دارد و  مردم  با حضور پرشور و گسترده خود در این روز که یادگار امام  راحل است خواب های آشفته آنان را خنثی خواهند کرد.

وی اظهارداشت: مردم غیور و سلحشور ایران اسلامی با وجود مشکلات اقتصادی هیچوقت از نظام و ولایت فقیه فاصله نگرفته اند و  در راهپیمایی روز جهانی قدس یک بار دیگر پای بندی خود را به اثبات خواهد رساند.

امام جمعه گناوه گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین از آرمان و ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی است و تا نابودی کامل رژیم غاضب صهیونیستی تداوم دارد.

وی بیان کرد: در برهه کنونی که آمریکا و حامیانش  جنگ اقتصادی و تبلیغاتی و روانی علیه کشور راه انداخته اند، همدلی، وحدت، انسجام و مقاومت مردم و مسئولان  نقشه های شوم آنان را ناکارآمد خواهد کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: روز جهانی قدس که  پس از یک سال از به ثمررسیدن عمر باشکوه انقلاب توسط امام راحل در حمایت از مردم مظلوم فلسطین نام گذاری شد، پس از گذشت 40 سال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همچنان گرامی و با حضور مسلمانان جهان پرشور برگزار می شود.

ضرغام مردانی افزود: مردم این شهرستان که همواره در صحنه های انقلاب حضوری پررنگ داشته اند، در راهپیمایی روز جهانی قدس یک بار دیگر وفاداری خود را به نظام به اثبات رسانده و با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید بیعت خواهند کرد.

در این نشست مقررشد راهپیمایی روز جهانی قدس در جمعه هفته جاری پس از اقامه نماز جمعه برگزار شود.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.