چهارمین نمایشگاه عکس انسان در بوشهر؛
پوستر نمایشگاه "عکس انسان" در بوشهر رونمایی شد


به گزارش بیداران،محمدحسین زندویان در آیین رونمایی گفت: هنر را باید به واسطه تاثیرات مثبت و شاداب بودن دوست داشت زیرا علاوه بر کمک کردن به انسان برای رشد و پیشرفت، باعث زیبایی جامعه نیز می شود.

وی با اشاره به اینکه پرداختن به هنر موجب شخصیت بخشدن به انسان می شود، افزود: هر فرد می تواند از طریق هنر درک و احساسات درونی خود را به دنیای پیرامون به صورت دوطرفه ابراز و تبادل کند.

زندویان عنوان کرد: هنر عکاسی یکی از هنرهای اثرگذار است که هنرمند باید در هنگام ثبت یک اثر مولفه هایی را رعایت کند تا اثر او علاوه بر جذابیت باعث مانایی شود.

وی اظهار داشت: شناخت ذائقه های جامعه و مخاطبین مهمترین فاکتور در تولید یک اثر ماندگار است.

زندویان بیان کرد: نمایشگاه بهترین فرصت برای ارائه آثار در حوزه های مختلف است تا افراد جامعه ضمن کسب اطلاعات و آگاهی از مسائل پیرامون اطراف خود، بیشتر با هنرمندان و فعالیت هایشان آشنا شوند.  

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهرخاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای حمایت از هنرمندان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و انجام این مهم را یکی از وظایف و رسالت های اصلی خود جهت ارتقاء سطح فرهنگ و هنر می داند.

در ادامه پوریا بهرام نژاد طراح پوستر چهارمین نمایشگاه عکس انسان توضیحاتی در ارتباط با طراحی پوستر و نحوه برگزاری نمایشگاه بیان نمود.

لازم به توضیح است چهارمین نمایشگاه عکس انسان با موضوع انسان و موضوعات مختلف زندگی روزمره از ۱ تا ۷ بهمن ماه سال جاری در عمارت تاریخی دهدشتی، گالری فرهنگسرای بافت برپا می شود.

 منبع:روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر