در نشست کمیته مشترک ستاد نظارت مقابله با کرونا؛
فرماندار گناوه :ممنوعیت برپایی چادر در سواحل این شهرستان همچنان پابرجاست

به گزارش بیداران، غلامرضا مهرجو روز پنجشنبه در  نشست کمیته مشترک ستاد نظارت  مقابله با کرونا  با حضور خبرنگاران این شهرستان افزود: تا قبل از  بازگشایی بازار وضعیت شیوع کرونا روند نزولی داشت اما با اتفاقاتی که بتازگی در استان خوزستان افتاده مجدد نگران شدیم و بر این اساس بلحاظ حساسیت جلسه مشترکی با کمیته نظارت و شورای تامین برگزار شد.

وی یادآورشد: در این نشست ها  چند گزینه مطرح شد که از تعطیلی بازار منصرف و تمرکز را بر اجرای رعایت پروتکل های بهداشتی جهت مقابله با شیوع و قطع زنجیره کرونا  گذاشتیم که اجرا شود.

فرماندار گناوه گفت: مردم و بازاریان این شهرستان از بدو شیوع ویروس کرونا همراه و همگام با مسئولان ستاد کمیته مقابله با کرونا پای کار آمدند و در چندین جبهه ورود کردند که تعطیلی بازار بصورت خودجوش، تامین اقلام بهداشتی و تجهیزاتی کادر درمانی و جمع آوری کمک های معیشتی بخشی از آنان است.

وی با قدردانی از تلاش اصحاب رسانه شهرستان گناوه اظهارداشت:  انعکاس دغدغه های مردم توسط خبرنگاران  باید مورد توجه قرار گیرد به گونه ای که  هر مطلب و مشکلاتی که در کانال‌های خبری و فضای مجازی منتشر می شود تا حد توان  پیگیری و در رفع  آنان با کمک رسانه ها تلاش می کنیم.

فرماندار گناوه افزود: برگزاری نشست خبری در فواصل زمانی مختلف در برنامه کاری قرار دارد و از خبرنگاران انتظار داریم کمک کار خوبی برای ما در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی اقتصادی باشند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گناوه گفت: در نشست های متعدد کمیته نظارت مقابله با کرونا مکرر از همت و همکاری  بازاریان این بندر که به مدت ۵۳ روز مغازه های خودرا تعطیل و ۱۵ روز بصورت نیمه وقت کار کردند تقدیر و تشکر شده است.

حسین امیری افزود: اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی و اصحاب رسانه شهرستان در کنار همراهی مردم و بازاریان نقش برجسته ای  در مقابله با کرونا از خودنشان دادند.